Na problémy s bonitou platí hypotéka bez příjmu

Pokud pátráte po hypotéce bez příjmu, tak máte s velkou pravděpodobností potíže s bonitou. Zřejmě vás právě z tohoto důvodu v bance odmítli. A možná to pro vás bylo velké překvapení, protože pobíráte naprosto průměrný český plat, podnikáte, máte manželku na mateřské dovolené a k tomu tři děti. Takže i když nepatříte mezi dlužníky a váš příjem je poměrně solidní, ostatní skutečnosti svědčí proti vám. Například jde o to, že banky podnikatelům uznávají pouze určitou část příjmů, tím spíše, pokud podnikají s daňovým paušálem. Mateřská ani rodičovská dávka není příliš vysoká, a děti jsou v tomto případě přitěžující okolností – čím více jich máte, tím hůře. Ano, přesně tak jsou nastaveny půjčky v klasických českých bankovních domech, které by měly sloužit pro lidi. Ovšem zatím slouží jen těm bohatým, kteří už tak mají dost. Takže pokud třeba potřebujete bydlet a sháníte půjčku na větší byt, v bance vám ji zkrátka nedají.

výpočet

Budete se tedy muset obrátit jinam, kde vůči vám nebudou mít zbytečné předsudky a vaše příjmy a výdaje posoudí individuálně podle jejich skutečného stavu. Budete se muset obrátit na nebankovní společnost. Právě nebankovní půjčky jsou typické tím, že vám je nebankovní společnost ušije na míru vašim potřebám. A skvělé je na nich i to, že máte šanci na úvěr i v situaci, kdy máte třeba právě nižší příjmy.
Každopádně budete muset prokázat, že máte dost peněz na splácení dluhu, aby nedošlo k tomu, že vás takový úvěr pošle ke dnu. Pokud to dokážete, pak není úvěr pro vás žádný problém.

výr peněz

Počítejte ovšem s tím, že je nezbytné, abyste se za něj zaručili vhodnou nemovitostí, která nebankovní společnosti poslouží jako záruka, že vše bez potíží splatíte. Takové ručení vás v užívání zvolené nemovitosti nebude nijak omezovat, nicméně je důležité si uvědomit, že kdybyste přestali splácet, tak o svůj majetek přijdete.