Vybudujte svůj vztah na vzájemné důvěře aneb jak vyzrát na slabou erekci


O problémech s erekcí se lidé zmiňují nejčastěji v souvislosti s fyziologickým efektem, tedy zajímá je zejména onen důsledek. Je to zčásti logické, protože když se vám „nepostaví“, žádný sex se nekoná, leda tak s plastovou náhražkou, anebo v horším případě s milencem. O čem se ale příliš nemluví, je příčina problémů, a ta kromě stresu a nevhodného jídelníčku sahá až do hloubi partnerského vztahu a chování obou jedinců.

partnerské soužití

Je známo, že tam, kde panuje mezi partnery vzájemná důvěra, a kde se může jeden o druhého opřít (obrazně řečeno), tam se erekce tolik nevytrácí, jako tam, kde si lidé příliš nevěří, podezřívají se, žárlí na sebe a projevují se u nich další podobné negativní vzorce chování. Erekce je totiž spojena s psychikou mnohem víc, než si myslíte.

Než si tedy v momentě slabé erekce začnete stěžovat na cokoli kolem vás, podívejte se hlavně do svého nitra, zda tam není hlavní příčina problémů. Zaměřte se na své slabé stránky osobnosti a jste-li příliš pod tlakem a ve stresu, rozšiřte svůj jídelníček o zdravější potraviny, které doplňujte bylinkami na erekci, například Macou peruánskou, která udržuje přirozenou hladinu testosteronu v krvi a brání stresovým hormonům v jejich expanzi.

krásný ženský zadek

Nechte svého muže chovat se přirozeně

Co také významně posiluje erekci, je volný průchod přirozenému chování při sexu. O mužích je například známo, že vyžadují pohled na ženské tělo, aby udrželi erekci v perfektní kondici, proto se doporučuje milovat za denního světla, a nejlépe ráno a dopoledne (kolem osmé hodiny je nejvyšší hladina testosteronu).

Muži také potřebují partnerku cítit, vnímat její přirozenou vůni, z níž rozpoznají, zda je vhodná pro budoucí potomky (kvůli co nejvíce odlišné genetické výbavě). Mnoho žen bohužel svůj přirozený pot překrývá parfémy, anebo dokonce brání partnerům v přirozeném chování, jako je vnímání vůně vagíny, potu na podpaží a potu na chodidlech, což jsou velmi silné erotogenní oblasti.